Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /usr/home/sarmacja/domains/ntok.sarmacja.org/public_html/archiwumoryginalne/rsit/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /usr/home/sarmacja/domains/ntok.sarmacja.org/public_html/archiwumoryginalne/rsit/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /usr/home/sarmacja/domains/ntok.sarmacja.org/public_html/archiwumoryginalne/rsit/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /usr/home/sarmacja/domains/ntok.sarmacja.org/public_html/archiwumoryginalne/rsit/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /usr/home/sarmacja/domains/ntok.sarmacja.org/public_html/archiwumoryginalne/rsit/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /usr/home/sarmacja/domains/ntok.sarmacja.org/public_html/archiwumoryginalne/rsit/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /usr/home/sarmacja/domains/ntok.sarmacja.org/public_html/archiwumoryginalne/rsit/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /usr/home/sarmacja/domains/ntok.sarmacja.org/public_html/archiwumoryginalne/rsit/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /usr/home/sarmacja/domains/ntok.sarmacja.org/public_html/archiwumoryginalne/rsit/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /usr/home/sarmacja/domains/ntok.sarmacja.org/public_html/archiwumoryginalne/rsit/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /usr/home/sarmacja/domains/ntok.sarmacja.org/public_html/archiwumoryginalne/rsit/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /usr/home/sarmacja/domains/ntok.sarmacja.org/public_html/archiwumoryginalne/rsit/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /usr/home/sarmacja/domains/ntok.sarmacja.org/public_html/archiwumoryginalne/rsit/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /usr/home/sarmacja/domains/ntok.sarmacja.org/public_html/archiwumoryginalne/rsit/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /usr/home/sarmacja/domains/ntok.sarmacja.org/public_html/archiwumoryginalne/rsit/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /usr/home/sarmacja/domains/ntok.sarmacja.org/public_html/archiwumoryginalne/rsit/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /usr/home/sarmacja/domains/ntok.sarmacja.org/public_html/archiwumoryginalne/rsit/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /usr/home/sarmacja/domains/ntok.sarmacja.org/public_html/archiwumoryginalne/rsit/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /usr/home/sarmacja/domains/ntok.sarmacja.org/public_html/archiwumoryginalne/rsit/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /usr/home/sarmacja/domains/ntok.sarmacja.org/public_html/archiwumoryginalne/rsit/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /usr/home/sarmacja/domains/ntok.sarmacja.org/public_html/archiwumoryginalne/rsit/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /usr/home/sarmacja/domains/ntok.sarmacja.org/public_html/archiwumoryginalne/rsit/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /usr/home/sarmacja/domains/ntok.sarmacja.org/public_html/archiwumoryginalne/rsit/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /usr/home/sarmacja/domains/ntok.sarmacja.org/public_html/archiwumoryginalne/rsit/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /usr/home/sarmacja/domains/ntok.sarmacja.org/public_html/archiwumoryginalne/rsit/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /usr/home/sarmacja/domains/ntok.sarmacja.org/public_html/archiwumoryginalne/rsit/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /usr/home/sarmacja/domains/ntok.sarmacja.org/public_html/archiwumoryginalne/rsit/includes/bbcode.php on line 112 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /usr/home/sarmacja/domains/ntok.sarmacja.org/public_html/archiwumoryginalne/rsit/includes/bbcode.php on line 112 [phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3760: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/bbcode.php:483)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3762: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/bbcode.php:483)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/bbcode.php:483)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/bbcode.php:483)
Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu • View topic - Napieralski w Hrabiowicach czyli kibice do boju!

Napieralski w Hrabiowicach czyli kibice do boju!

Napieralski w Hrabiowicach czyli kibice do boju!

Postby Ivette » 11 May 2010 19:51

Napieralski czyli SLDowska szuja jutro pojawi się w Hrabiowicach o godz. 16.30 w Zespole Szkół Elektronicznych i Informatycznych ul. Jagiellońskiej 13! Spotkanie z tą czerwoną świnią będzie dotyczyła wyborów prezydenckich.
Zapraszam wszystkich serdecznie, sympatyków tego pana by go zobaczyć, przeciwników - bo warto poznawać wrogów i kibiców ponieważ ten pan jest z Szopienic i już nie raz negatywnie się o nas wypowiadał!!!!!!!!!!!!!!! Trzeba mu utrzeć nosa! Zagłębiacy - nie na ludowy a do ZSEiI!!!!
(-) Paulina zw. Ivette
- Redaktor naczelna nczas.wordpress.com
Image
Jak powiedzieć mam, że ja gram?
Image

Za RSiT!
Brakuje mi w RSiT kobiety!
Ivette
Obywatel

Re: Napieralski w Hrabiowicach czyli kibice do boju!

Postby Marcin Komosiński » 11 May 2010 20:25

Czy zostaną zorganizowane specjalne punkty snajperskie? :D
szer. Marcin Komosiński
- bezrobotny (teoretycznie :P)

Image
Image
Marcin Komosiński
Administrator Techniczny

Postby Jan Dmowski y Potocki » 11 May 2010 20:43

Szkoda że nie mam czasu 8-)
Pozdrawiam, Jan Dmowski y Potocki,
Prezydent RSiT
Jan Dmowski y Potocki
Prezydent

Postby Ivette » 11 May 2010 21:11

Marcin Komosiński begin_of_the_skype_highlighting     end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting     end_of_the_skype_highlighting wrote:Czy zostaną zorganizowane specjalne punkty snajperskie? :D

Oczywiście. Sama mam zamiar się tam wybrać. Czy macie jakieś pytania do tego pana?
(-) Paulina zw. Ivette
- Redaktor naczelna nczas.wordpress.com
Image
Jak powiedzieć mam, że ja gram?
Image

Za RSiT!
Brakuje mi w RSiT kobiety!
Ivette
Obywatel

Postby Maciej Sienkiewicz » 11 May 2010 22:07

Ivette wrote: Czy macie jakieś pytania do tego pana?

To ja mam trzy słowa dla tego pana-**** ci w ****! :D
(-)Maciej 'pivo' Sienkiewicz

Głowa moja pełna jest najdzikszych sprzeczności! - Józef Piłsudski
Maciej Sienkiewicz
Członek PN

Postby Henrikas Daktaras » 12 May 2010 05:20

Spotykac go chyba tylko Marcelinho bedzie.
Шо?

VWLWXOEADKVRFXWRAZVRMYBBYCYCYTVBBGJB - na standartowych warunkach
Henrikas Daktaras
Obywatel

Postby Marcel Hans » 12 May 2010 15:40

E? Na co mam spotykać kogoś, kto mnie w ogóle nie interesuje.
Marcel v-hr. Hans
- I Prezydent Rzeczpospolitej!

Śmierć jest życiem, a życie śmiercią......
Marcel Hans
Członek SPP

Postby Adrian Trydencki » 14 May 2010 15:08

Wolałem robić naleśniki niż dyskutować z napieralskim.
Brat Księcia Malika -al - Mulka, macka rodziny Potockich, wyganiec rajńskiego reżimu.
Adrian Trydencki
Chłopiec z placu broni

Return to Hrabiowice - miasto Zagłębia