Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /usr/home/sarmacja/domains/ntok.sarmacja.org/public_html/archiwumoryginalne/rsit/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /usr/home/sarmacja/domains/ntok.sarmacja.org/public_html/archiwumoryginalne/rsit/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /usr/home/sarmacja/domains/ntok.sarmacja.org/public_html/archiwumoryginalne/rsit/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /usr/home/sarmacja/domains/ntok.sarmacja.org/public_html/archiwumoryginalne/rsit/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /usr/home/sarmacja/domains/ntok.sarmacja.org/public_html/archiwumoryginalne/rsit/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /usr/home/sarmacja/domains/ntok.sarmacja.org/public_html/archiwumoryginalne/rsit/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /usr/home/sarmacja/domains/ntok.sarmacja.org/public_html/archiwumoryginalne/rsit/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /usr/home/sarmacja/domains/ntok.sarmacja.org/public_html/archiwumoryginalne/rsit/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /usr/home/sarmacja/domains/ntok.sarmacja.org/public_html/archiwumoryginalne/rsit/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /usr/home/sarmacja/domains/ntok.sarmacja.org/public_html/archiwumoryginalne/rsit/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /usr/home/sarmacja/domains/ntok.sarmacja.org/public_html/archiwumoryginalne/rsit/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /usr/home/sarmacja/domains/ntok.sarmacja.org/public_html/archiwumoryginalne/rsit/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /usr/home/sarmacja/domains/ntok.sarmacja.org/public_html/archiwumoryginalne/rsit/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /usr/home/sarmacja/domains/ntok.sarmacja.org/public_html/archiwumoryginalne/rsit/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /usr/home/sarmacja/domains/ntok.sarmacja.org/public_html/archiwumoryginalne/rsit/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /usr/home/sarmacja/domains/ntok.sarmacja.org/public_html/archiwumoryginalne/rsit/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /usr/home/sarmacja/domains/ntok.sarmacja.org/public_html/archiwumoryginalne/rsit/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /usr/home/sarmacja/domains/ntok.sarmacja.org/public_html/archiwumoryginalne/rsit/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /usr/home/sarmacja/domains/ntok.sarmacja.org/public_html/archiwumoryginalne/rsit/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /usr/home/sarmacja/domains/ntok.sarmacja.org/public_html/archiwumoryginalne/rsit/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /usr/home/sarmacja/domains/ntok.sarmacja.org/public_html/archiwumoryginalne/rsit/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /usr/home/sarmacja/domains/ntok.sarmacja.org/public_html/archiwumoryginalne/rsit/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /usr/home/sarmacja/domains/ntok.sarmacja.org/public_html/archiwumoryginalne/rsit/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /usr/home/sarmacja/domains/ntok.sarmacja.org/public_html/archiwumoryginalne/rsit/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /usr/home/sarmacja/domains/ntok.sarmacja.org/public_html/archiwumoryginalne/rsit/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /usr/home/sarmacja/domains/ntok.sarmacja.org/public_html/archiwumoryginalne/rsit/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /usr/home/sarmacja/domains/ntok.sarmacja.org/public_html/archiwumoryginalne/rsit/includes/bbcode.php on line 112 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /usr/home/sarmacja/domains/ntok.sarmacja.org/public_html/archiwumoryginalne/rsit/includes/bbcode.php on line 112 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /usr/home/sarmacja/domains/ntok.sarmacja.org/public_html/archiwumoryginalne/rsit/includes/bbcode.php on line 112 [phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3760: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/bbcode.php:483)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3762: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/bbcode.php:483)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/bbcode.php:483)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/bbcode.php:483)
Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu • View topic - Język - projekt nr 2:)

Język - projekt nr 2:)

Tutaj prezentujemy swoje pomysły związane z naszym wspólnym państwem!

Re: Język - projekt nr 2:)

Postby Henrikas Daktaras » 18 May 2010 13:56

1 i 2 dobre, pozostałe do widzenia.

3. staly szyk podmiot > opis podmiotu > opis orzeczenia > orzeczenie lub orzecznik

Nie ma mnie co robić, tylko przed pisaniem myśleć, jak tu co użyć.

5. Zapis inna czcionka

I? Po co nam ten język?
Шо?

VWLWXOEADKVRFXWRAZVRMYBBYCYCYTVBBGJB - na standartowych warunkach
Henrikas Daktaras
Obywatel

Postby Marcel Hans » 18 May 2010 14:00

Hmm co do 3 to ja to popieram w okrojonej formie, tj. orzeczenie na końcu zdania zawsze dawać i tyle.
Marcel v-hr. Hans
- I Prezydent Rzeczpospolitej!

Śmierć jest życiem, a życie śmiercią......
Marcel Hans
Członek SPP

Postby Tomasz Czunkiewicz » 18 May 2010 14:43

Marcel Hans wrote:Hmm co do 3 to ja to popieram w okrojonej formie, tj. orzeczenie na końcu zdania zawsze dawać i tyle.

Great idea! :)
VIVA LA RSIT LIBERA!
Tak, jestem radykałem.
Tomasz Czunkiewicz
Administrator Techniczny

Postby Katarzyna van der Ice » 18 May 2010 20:45

Chciałam zauważyć, że punkty 1 i 2 narazie się wzajemnie wykluczają, ale posiedzę trochę nad tym w wolnym czasie i, mam nadzieję, znajdziemy złoty środek. Orzeczenie na końcu zdania jak najbardziej, pokochałam Gombrowicza za to, że Słowacki wielkim poetą był :) więc jestem za :)
Jestem powątpiewaniem w sens,
formą ponad treść ;P
Katarzyna van der Ice

Postby Marcel Hans » 19 May 2010 15:05

Kasiu, ale czemu się wykluczają? :P
Marcel v-hr. Hans
- I Prezydent Rzeczpospolitej!

Śmierć jest życiem, a życie śmiercią......
Marcel Hans
Członek SPP

Postby Guedes de Lima » 19 May 2010 16:10

Henrikas Daktaras wrote:Mozna zaczac od nazywania urzedow, instytucji, organizacji nazwami w nowym jezyku.

Raczej nazwy w drugim języku, bo nie wyobrażam sobie pod przymusem uczyć się czegoś zbędnego jak dla mnie, by rozszyfrować nazwy urzędów, instytucji, etc. ;)
Image
Guedes de Lima
Obywatel

Postby Tomasz Czunkiewicz » 19 May 2010 16:29

Ja będąc w Mikrosławii zrozumiałem wszystkie nazwy urzędów na ich języku, więc jeśli nie przesadzić z zasadami, można stworzyć coś bardzo zrozumiałego. ;)
VIVA LA RSIT LIBERA!
Tak, jestem radykałem.
Tomasz Czunkiewicz
Administrator Techniczny

Postby Cysosz Zenek » 19 May 2010 16:30

Ja jestem za alfabetem.
mar. Cysosz kaw. Zenek
16 IV 2006 - 25 V 2010
Cysosz Zenek
Obywatel